• Türkçe
  • English

2013 yılında faaliyetlerine başlayan B.F.M Makina Otomasyon İth. San.Tic Ltd.Şti, "Endüstriyel tartım ve Otomasyon sistemleri" alanındaki 30 yıllık tasarım ve üretim tecrübesiyle kendine sektörde önemli bir yer edinmiştir. Kuruluş itibariyle henüz genç olan firmamız tecrübeli, dinamik kadrosuyla daha şimdiden Gıda, Kimya ve Plastik sektörlerinin aranılan yüzü haline gelmiştir.

B.F.M'nin Endüstriyel Tartım Otomasyon deneyimleri ,şu ana kadar yapmış olduğu projelerde gelişen teknolojiyle senkron hareket eden tasarım,üretim ve uygulama ekipleriyle yapılan çalışmalarda somutlaşmıştır.Tartım Otomasyonu sırasında oluşabilecek sorunları tasarım,proje,elektrik ve mekanik açılarından inceleyerek en uygun çözümü belirleyebiliyor aynı zamanda gerekli kompanent teminini de sağlayabiliyoruz.

Özellikle Gıda,Kimya ve Plastik üreticilerine yönelik çalışmalarımızda günümüz teknolojisini en yüksek seviyede kullanarak silo ve tanklarda depolama sonrasında reçeteye göre tartım ve dozajlama yapabilmekteyiz.Ayrıca anahtar teslimi projelerde, düşüncelerinizi ve  imalat programınızın tüm süreçlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilir olması yanında kullanıcılara verilen etkili teknik servis hizmetimiz sistemlerimizin kullanım güvenilirliğini artırmaktadır.Özel olarak eğitilmiş teknik servis kadromuz,  kullanıcıların yüksek standartlarda çalışabilmesi için yerinde servis,bakım,test ve kalibrasyon hizmeti vermektedir.Ayrıca geniş kapsamlı servis sözleşmelerimiz kullanıcılarımıza, kullanım devamlılığı sağlamaktadır.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım