• Türkçe
  • English

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER HAKKINDA

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILMAKTADIR?

Günümüzde endüstriyel ürünler birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu sektörleri sıralayacak olursak bu sektörler şu şekildedir… Endüstriyel ürünler, kozmetik,  kimya, orman, inşaat, taşımacılık, lojisyik sektörü  ve metal sanayilerinde kullanılmaktadır. Endüstriyelürünlere özellikle fabrikalarda itiyaç vardır.

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ARASINDA SIRALAYACAĞIMIZ ÜRÜNLER NELERDİR?

 Endüstriyel ürünler arasında; kontroler, dolum makinaları, yük hücreleri gibi birbirinden farklı ürünler sıralayabilmekteyiz. Birçok farklı alanda kullanılan endüstriyel ürünler; size birçok alanda

BFM OTOMASYON HAKKINDA…

VİZYON VE MİSYONUMUZ:

MİSYONUMUZ:

Misyonumuz içinde bulunduğumuz sektörün iyileşmesine, gelişmesine ve kalkınmasına hızlı ve etkili bir şekilde destek sağlamaktır.

VİZYONUMUZ:

Vizyonumuz, müşteri odaklı bir yaklaşımla Türk endüstrisine katkıda bulunarak müşteri memnuniyetini artırmaktır. Bu bağlamda, istikrarlı bir duruma gelmeyi de istemekteyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE YENİLİKÇİ HİZMET

Ayrıca, BFM otomasyon makine olarak mühendislerimizin müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalarını sağlamakla birlikte onların daima ileriye gitmesini hedeflemekteyiz.  Yeniliğe açık şirket kültürümüzle daima iyileştirme, araştırma ve geliştirme ilkeleriyle birlikte çalışmaktayız.

ENDÜSTRİYEL MAKİNA ÜRETİMİ

BFM otomasyon yıllardır sektörde yer almakta ve endüstriyel ürünler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ve buna bağlı olarak ta hedef kitlesini daima artırmayı amaçlamaktadır.BFM otomasyon makine, endüstriyel ürünler üretiminde sizi ileriye taşıyacak ürünler üretmeyi hedeflemektedir. BFM otomasyon size, endüstriyel ürünler üretimi sağlayan ve sektörde bu yönde çalışan İzmir’İn eski bir firmasıdır. Sektördeki yenilikçi çalışmalarıyla da adından söz ettirmektedir. Müşteri beklentilerine daima profesyonel ve hızlı bir bakış açısı ile yaklaşmaktadır.

BİRÇOK FARKLI SEKTÖRE PROFESYONEL HİZMET

BFM makine otomasyon; kimya, kozmetik, inşaat, demir-çelik, gaz başta olmak üzere birçok farklı sektöre profesyonel, hızlı ve doğru hizmet sağlamayı amaçlamaktadır.

BFM makine otomasyon, ürün ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmakta ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. BFM makine otomasyon endüstriyel tarım ve otomasyon sistemleri konusundaki tecrübesini günden güne geliştirmektedir. Ayrıca, BFM otomasyon sektördeki birçok firmaya endüstriyel ürünler konusunda satış desteği sağlamaktadır.

Siz de BFM makine otomasyon ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ürün sayfasına göz atabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

endüstriel ürünler
Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım