• Türkçe
  • English

Sıvı Dolum Makinası

Sıvı dolum makinası ile birçok çeşit cisime dolum yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Sıvı dolum makinası son derece az yer kaplamaktadır. Sıvı dolum makinası, teneke kutu, PVC, cam şişe ambalajları vasıtasıyla dolum yapmaktadır. Diğer yöntemlere göre sıvı dolum makinası daha avantajlıdır. Sıvı dolum makinasının en önemli avantajlarından bir tanesi ise kolay temizlenebilir flanşlı ferrule sistemidir. Bu sayede makinanın ürüne temas eden yerlerini çok daha kolay ve rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Bununla birlikte tek makine ile birçok dolum aralığında, dolum yapabilme olanağına da sahip olabilirsiniz.

Sıvı dolum makinası, pedala basmadan otomatik bir şekilde çalışmaktadır. Sıvı dolum makineleri, elektro panomatik sistemi ile daha hassas dozajlama yaparak üretim filtrelerini minimuma indirgemektedir.

Sıvı dolum makinasi, gıda ve kozmetik imalatında da sıkça kullanılmaktadır. Sıvı dolum makinesi kullanım bakımından çok yönlü olmakla birlikte, şişe dolum makinaları, yağ dolum makinası, süt dolum makinası, tuz ruhu dolum makinası, kozmetik dolum makinası, zeytinyağı dolum makinası, şarap dolum makinası gibi birçok biçimde kullanıma uygundur.

Genellikle şişe dolum makinası paslanmaz kromdan üretilmektedir. Sıvı dolummakinası genel olarak 3ml- 200 ml arasında sorunsuzca dolum yapmaktadır. Sıvı dolum makinası, musluk veya varile göre çok daha profesyoneldir. Sıvı dolum makinası, beş on dakika gibi bir süre içinde kolay temizlenmektedir. El ile makinanın civatasına ulaşılabilir ve rahatça temizlenir. Sıvı dolum makinası ihtiyacınıza yönelik olarak ta üretilmektedir. Sıvı dolum makinası, süt, meyve suyu, cola, şampuan, kolonya gibi birçok sıvı madde ve içeceğin dolumunda sıkça kullanılmaktadır.

Sonuç olarak sıvı dolum makinası size şişe başta olmak üzere birçok cisime dolum yapabilme imkanı sağlamaktadır. Tekbir sıvı dolum makinası ile birlikte, birçok dolum aralığında dolum yapabilme olanağına da sahip olabilirsiniz. Sıvı dolum makinasını süt, cola, meyve suyu, şampuan gibi birçok maddenin ve içeceğin dolumunu gerçekleştirebilirsiniz. Her ne kadar sıvı dolum makinası 3ml- 200 ml arasında sorunsuzca dolum yapabilse de, sıvı dolum makinası ihtiyacınıza yönelik olarakta üretilmektedir. Sıvı dolummakinası özellikle, gıda ve kozmetik sektöründe sıkça kullanılmaktadır.

B.F.M. makina otomasyon, ürün ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmakta ve müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir. Siz de BFM makine otomasyon ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ürün sayfasına göz atabilir veya iletişim

sivi dolum makinasıformunu doldurabilirsiniz

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım