• Türkçe
  • English

Transpalet baskül

Transpalet baskül, depolama tesisleri başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. Transpalet baskül, genel olarak düz ve pürüzsüz zeminlerde sıkça kullanılmaktadır. Zaman tasarrufu sağlamakla birlikte hem araç hem de tartı görevini görmektedir. Yani, transpalet baskül, yük taşıyıp aynı zamanda tartım yapmaktadır. Ağır işlere son derece uygun olarak dizayn edilmiştir. Birçok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Genellikle endüstriyel alanda tercih edilmektedir.

Transpalet baskülün maksimum tartım kapasitesi genel olarak 2000 kilogramdır. Aşırı yük ve darbelere karşı dayanıklı bir sisteme sahiptir. Genel olarak dört adet loadcell bağlantısından meydana gelmektedir. Şarj edilebilir batarya ve aplikatöre sahiptirler. Şarj edilebilir aplikatöre sahip olduğu için, şarj edilebilir bataryası ile 50-70 saat kullanılabilmektedir. Dara, birim değiştirme veya üst üste toplama gibi birçok çeşitli özelliğe sahiptirler. En büyük avantajlardan bir tanesi, zamandan tasarruf sağlamasıdır.

Transpalet basküllerin bazı özeliklerinden bahsedecek olursak; öncelikle ağır işler için dizayn edildiğinden bahsetmiştik. Bunun dışında elektronik terazili transpalete sahiptir. Bununla birlikte, her türlü yerde rahatça kullanılmaktadır. En önemli avantajlarından bir tanesi de, kullanım kolaylığı emekten tasarruf sağlamasıdır.

1500 kilogram bir transpalet baskül için fiyat aralığı genel olarak 1.300- 200 TL civarındadır.

BFM makine otomasyon ürün ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Bunun sonucunda, Pazar payını artırarak marka sadakatini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. BFM makine otomasyon, özellikle kimya, gıda ve endüstri üreticilerine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Ürün yelpazesinde yük hücreleri, ürün kontrol sistemleri,ağırlık transmitterleri ve birçok ürün çeşidini aynı anda bulundurmaktadır. Transpalet basküller de piyasada en çok kullanılan endüstri ürünlerinden bir tanesidir.

Sonuç olarak; transpalet basküller malzemenin taşınması ve istiflenmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu da, işgücünden ve zamandan tasarrruf sağlamaktadır. Bunun dışında genel olarak, transpalet basküller çevreye uyum sağlayabildikleri ve sanayide sıkça kullanıldıkları için tercih edilme oranları da fazladır.

Siz de BFM makina otomasyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilmek için ise, ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Bunun dışında, ürünlerin fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, teklif formunu

transpalet baskulinceleyebilirsiniz.

Copyright © BFM OTOMASYON | Kullanım Şartları | Gizlilik
Veriyaz Web Tasarım